Logo_discaf

Jako wyłączny polski przedstawiciel mamy zaszczyt i przyjemność zaprezentować Państwu wyroby Hiszpańskiej firmy Talleres Discaf SL zaliczanej do światowej czołówki producentów urządzeń do wypalania kawy.

Talleres Discaf SL od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w produkcji specjalistycznych urządzeń przemysłowych do wypalania kawy jak też obróbki innych owoców jak orzechy , migdały , nasiona . Szeroka gama urządzeń firmy DiScaf obejmuje nie tylko pojedyncze urządzenia do wypalania kawy , młynki do jej mielenia , silosy i zbiorniki do jej przechowywania , ale i także kompletne instalacje przemysłowe obejmujące wszystkie elementy procesu produkcyjnego . Ogromne doświadczenie zdobywane latami , stałe wykorzystywanie najnowszych technologii w połączeniu z najwyższą jakością wykonania sprawiają , iż wyroby firmy DiScaf cieszą się zasłużoną renomą i znajdują nabywców w wielu krajach świata .

Na szczególną uwagę zasługuje unikalna na rynku i wyjątkowo efektowna linia profesjonalnych wyrobów skierowana do niedużych biznesów kawowych jak kawiarnie , sklepy kawowe , centra handlowe , hotele , małe palarnie produkcyjne . Małe wymiary urządzeń jak ich bardzo atrakcyjny wygląd umożliwiają wyeksponowanie całego procesu wypalania kawy w dobrze widocznych miejscach , blisko witryn , na ladach , barach lub w centralnej części lokali . Urządzenia te nadają się również do utworzenia specjalistycznych stoisk kawowych w centrach i galeriach handlowych . Uzupełnieniem sklepowych urządzeń do wypalania kawy jest bogata oferta akcesoriów sklepowych obejmująca ozdobny młynek , mikser do sporządzenia mieszanek kawy , a także szeroka gama ozdobnych sklepowych zasobników do przechowywania kawy .

Jesteśmy głęboko przekonani , iż oferowane wyroby firmy DiScaf znajdą wielu zadowolonych polskich nabywców zarówno wśród rodzimego przemysłu przetwórstwa artykułów spożywczych , ale i także wśród właścicieli kawiarni , sklepów kawowych , delikatesów , sklepów kolonialnych oraz wszystkich , którzy chcieliby rozpocząć swój kawowy biznes .